Hakkımızda

Adrasan

Relax

Glamping

Doğanın merkezinde gerçek ile hayal arasında bir yer…

Glamping son zamanların en popüler konseptlerinden biri. Doğa ile iç içe zaman geçirmek isteyenler için tam bir biçilmiş kaftan. Glamping nedir derseniz, glamping kelimesi “glamarous” ve “camping “ kelimelerinin birleşiminden oluşmakta. Konsept olarak sizler için doğal bir tatil deneyiminin standartlarını yükseltmeyi amaçlamaktayız. Doğada olmayı seven ama bir yandan da konforundan ödün vermek istemeyenler için sizlere mükemmel bir tercih sunuyoruz.

Relax Glamping ile birlikte Adrasanın eşsiz denizinin tadını çıkarabilir göz kamaştıran doğanın güzelliklerini doya doya yaşayabilir ve şehrin gürültüsü yerine kuş cıvıltılarını dinleyerek zamanınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Relax Glamping’in farklı tasarımındaki küçük evleri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmenizin yanında sizlere eğlenceli geçen gününüzün sonunda yıldızlara bakarak uykuya dalabileceğiniz, tertemiz bir nefesle güne başlayabileceğiniz bir alan sunmaktadır. Bizimle birlikte tabiat anayla bütünleşip onun bir parçası olabilirsiniz.

Doğa İle

Başbaşa

Şehrin kaosu ve stresinden kaçmak isteyenler için doğa ile başbaşa kalabileceğiniz aynı zamanda Antalya / Adrasanda olması dolayısıyla bölgenin turistik, tarihi ve kültürel merkezlerini gezebileceğiniz Adrasan Relax Glamping açıldı. Relax Glamping alternatif bir tatilde olmasını istediğiniz her türlü ihtiyacı ve doğallığı sizler için bir arada sunuyor. Ailenizle ya da arkadaş çevrenizle rahatlıkla gelebileceğiniz  sabah doğanın müziğini dinlerken akşam gökyüzünü seyredebileceğiniz sakin ve samimi bir ortam.

Bizimle İletişime Geç

Kamp alanımız Adrasan’ın en merkezi yerinde olup Adrasan da gerçekleştirilebilecek tüm aktivetelerin merkezinde yer alır. Bizimle hemen iletişime geçerek yerinizi ayırttın.

Şehrin kaosu ve stresinden kaçmak isteyenler için doğa ile başbaşa kalabileceğiniz bir yer Adrasan Relax Glamping 

Sosyal Medyada Biz!

© 2021 Adrasan Relax Glamping Tüm Hakları Saklıdır.

Created From Lumex Studio

Hemen Rezervasyon Yap